Panduit Kabel/draadgeleider kast/lessenaar | SRB19BLY
PAN STRAIN RELIEF BAR FOR 19" - PAN kabel/draadgeleider kast/lessenaar, met, br 482.6mm
Artikelnummer leverancier : SRB19BLY - Panduit Kabel/draadgeleider kast/lessenaar
verpakt per 1.00 PCE gemiddelde levertijd week 20
Uitgebreide informatie en specificaties
Specificaties
Aantal hoogte-eenheden
24
Bekijk alle specificaties
Details
Panduit kabel/draadgeleider kast/lessenaar, metaal, breedte 482.6mm, uitvoering kabelrangeerbeugel, geschikt voor 19 inch montage, 24 hoogte-eenheden, ondersteuning