Renata Batterij, niet oplaadbaar | BRECR2450N-BL1
RENA BATT LI CR2450N BR1 - RENA batterij, niet oplaadbaar lithium, 24.5mm, nom. 3V
Artikelnummer leverancier : BRECR2450N-BL1 - Renata Batterij, niet oplaadbaar
verpakt per 1.00 PCE gemiddelde levertijd 1 dag
Uitgebreide informatie en specificaties
Specificaties
Aantal per verpakking
1
Bekijk alle specificaties
Details
Renata batterij, niet oplaadbaar lithium, diameter 24.5mm, nom. spanning 3V, grootte aanduiding knoopcel, hoogte incl. pool 5mm, capaciteit 540mAh