Omron POWER SUPPLIES Gelijkstroomvoedingseenheid | S8VKC24024
OMRO VOEDING S8VK-C24024 240W - OMRO gelijkstroomvoedingseenheid POWER SUPPLIES S8VK-C, 60x140x125mm
Artikelnummer leverancier : S8VKC24024 - Omron POWER SUPPLIES Gelijkstroomvoedingseenheid
verpakt per 1.00 PCE gemiddelde levertijd week 22
Uitgebreide informatie en specificaties
Specificaties
1e Secundaire spanning
21.6V-27.6V
Bekijk alle specificaties
Details
Omron POWER SUPPLIES S8VK-C gelijkstroomvoedingseenheid, (bxdxh) 60x140x125mm, 1e Secundaire spanning 21.6 - 27.6V, spanningstype voedingsspanning AC/DC, nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz 100 - 240V, max. uitgangsstroom 1 10A, vermogensafgifte 240W, modulaire uitvoering (voor railmont,